Hakkımızda

İpeksaray Alışveriş Merkezi, İpek Mobilya A.Ş. kuruluşudur. 13.05.2006 tarihinden itibaren faaliyet gösteren ve 38.000 m2 kapalı alana konumlanan İpeksaray AVM ve Kuleleri yerel ve bölgesel kapsamda nezih, çağdaş, güvenli, kaliteli alışveriş ve sosyal aktiviteleriyle; alışveriş merkezinin çok ötesinde bir yaşam merkezi statüsündedir.
Ürünlerini ve hizmetlerini yüksek hizmet kalitesi ile sunan ulusal ve uluslararası 50 mağaza 10 Stand, 1 Eğitim kurumu, 1 Banka Bölge müdürlüğü İpeksaray çatısı altında toplanmıştır. Vatan Bilgisayar, Hilal Mağazaları, FLO, Karaca Home, LCW, MCR, Guerro, Zühre, HNB, Playmarin ve Onay Cinelux gibi 45 mağaazası ile müşterilerinin konfeksiyondan, elektroniğe, bujiteriden, ayakkabıdan, oyuncağa kadar tüm ihtiyaçlarını kolayca alabileceği bir ortam sunmaktadır.
İpeksaray AVM de; 700 m2 Planet Yaşam-Spor Merkezi, 300 m2 alana kurulu çocuk oyun alanları ile 7 den 70 e herkesin eğlenceli vakit geçirebileceği mekanlar mevcuttur. İpeksaray Alışveriş Merkezi içerisinde 4 Fast food , 2 cafe, 1 servis restoran alanı bulunmaktadır.

Yüksek inşaat kalitesi ve prestij yapısıyla kentin çehresine renk katan İpeksaray, 4000 m2 kapalı otoparkıyla araçlarıyla gelen ziyaretçilere hizmet vermekle birlikte, hafif raylı sistem durağı alışveriş merkezinin önünde bulunmaktadır. Bu özellikleriyle alışveriş merkezi rahatça ulaşılabilir bir mevkidedir.

Aynı zamanda sosyal ve kültürel merkez olan İpeksaray, çeşitli zamanlarda İmza günleri, Sanatsal sergiler, konserler, canlı müzik dinletileri, animasyon gösterileri, Ramazan eğlenceleri, çocuk etkinlikleri, sağlık etkinlikleri gibi faaliyetleri yaşamımıza entegre etmektedir. İpeksaray Alışveriş Merkezi Kayseri’de ilk alışveriş verdiği sorumluluk ile daima ilkleri hayata geçirmeyi, yeni projeler ve etkinliklerle ziyaretçilerin gereksinimlerini azami ölçüde karşılamayı hedeflemekte ve gerçekleştirmektedir.