Nissan Juke Talihlisi Aracını Teslim aldı.

14 Aralık 2018-09 Haziran 2019 tarihleri arasında İpeksaray AVM tarafından yapılan kampanya ile her 50 TL ve katları alışveriş yapan müşterilere 1 adet çekiliş kuponu verilerek düzenlenen kampanyaya toplam 388 bin 809 iştirakçinin katılımının sağlandığı açıklandı.

Açıklamalarda bulunan İpeksaray Alışveriş Merkezi Pazarlama ve Reklam Müdürü Harun Durmuş,” İpeksaray AVM tarafından yapılan kampanyanın çekilişi 15 Haziran 2019 Cumartesi günü Saat:16:00’da İpeksaray AVM giriş katında gerçekleştirildi. Çekiliş sonucunda Nissan Juke marka otomobil kazanan talihli 197557 numaralı kupon sahibi Muzaffer Yabangülü oldu. Talihlimiz Muzaffer Yabangülü, 29 Haziran 2019 Cumartesi günü Saat 14:00 de İpeksaray AVM girişinde düzenlenen törene ailesi ile birlikte gelerek aracını teslim almıştır” dedi.

Nissan Juke talihlisi Muzaffer Yabangülü ise 1,5 yaşındaki oğlu Bulut’un şansına bir televizyon aldığını ve çekiliş kuponlarını oğlunun şansına doldurduğunu ve Nissan Juke marka aracın oğlunun şansına doldurduğu 197557 nolu çekiliş kuponuna çıktığını belirtti. Yabangülü, İpeksaray Alışveriş Merkezi yöneticilerine teşekkür ederek günün anısına ailesi ile birlikte fotoğraflar çektirdi. Daha sonra aracın anahtarını İpeksaray AVM Pazarlama ve Reklam Müdürü Harun Durmuş’un elinden teslim alan Yabangülü, aracına binerek İpeksaray AVM’den ayrıldı.